Zvaniet: +371 29179159

Mēs atrodamies: A.Čaka 70-52a, Rīga

 LVRU

Pareģošana

Salonā "Atēna Pallāda" palīdz ar visdažādākajiem zīlēšanas veidiem

Salona "Atēna Pallāda" piedāvā pakalpojumus:


• zīlēšana ar kārtīm,
• enerģētiskā aizsardzība, izmantojot akmeņus, talismanus un amuletus,
• visu veidu baltā mīlestības maģija,
• kodēšana veiksmei un panākumiem,
• biznesa prognozes,
• lāsta noņemšana,
• cilvēki, kuri precas, var lūgt savas ģimenes aizsardzību, labklājību.

Ģimenes aizsardzība un labklājība

Gīmenes aizsardzība -Zīlēšanas salons Atēna Pallāda

Kad no kādas sabiedrībā populāras sievietes aizgāja vīrs pie citas, viņai visa dzīve apgriezās kājām gaisā. Neveicās arī darbā, sākās nopietnas veselības problēmas. Viņa ļoti mīlēja savu vīru un vēlējās viņu atgūt. Viņa nespēja bez viņa dzīvot, viņš bija visa viņas dzīve. Sieviete saprata, ka nevar sēdēt, rokas klēpī salikusi. Tieši tad draugi nelaimīgajai ieteica apmeklēt zīlēšanas salonu "Atēna Pallāda", un viņas ģimenes dzīve nokārtojās.
Ja cilvēkam neveicas mīlestībā un nav harmonijas personiskajā dzīvē, tad neveicas arī darbā un citās jomās. Ko darīt situācijā, kad draud izjukt ģimene vai pametis mīļotais cilvēks, bet ir vēlēšanās viņu atgūt. Visnepareizākā ir ideja nedarīt neko un gaidīt, kad varbūt viss nokārtosies pats no sevis. Taču, ja laikus lūdz profesionālas zīlnieces palīdzību, tad garantija ir vēl lielāka, ka problēma tiks atrisināta.


Zīlēšanas salonā "Atēna Pallāda" ļoti bieži raksturīga arī pretēja situācija – par savu ģimenes laimi vēlas cīnīties tieši vīrieši un meklē palīdzību, ja ģimenē sākušās nesaskaņas un sieva ieskatījusies citā. Zīlēšanas salona darbiniecēm ne vienu reizi vien nācies saskarties ar šādām situācijām – mīlas nav bijis, bet sieviete piebūrusi vīrieti, kuram ir ģimene. Visi ir nelaimīgi un mokās. Gan cerot satikt savu mīlestību, gan dzīvojot laulībā, jāmācās to nosargāt un saglabāt. Salonā "Atēna Pallāda" palīdzēs atjaunot ģimeni, kas cilvēkam ir svēta lieta, ja viņš to vēlas saglabāt un pats ir gatavs cīnīties par savu laimi.


Mēdz teikt, ka katram cilvēkam ir savs liktenis. Zīlēšanas salona apmeklētājiem salona darbinieces nepiedāvā to mainīt, bet dod iespēju nedaudz koriģēt. Tas nenozīmē, ka, pašam neko nedarot, piepildīsies zīlnieces teiktais. Tas attiecas ne tikai uz mīlestību, bet arī uz darbu vai biznesa lietām. Galīgais lēmums cilvēkam vienmēr jāpieņem pašam, zīlniece var tikai palīdzēt to izdarīt.


Ar problēmām biznesā un darbā salonā palīdzību meklē ne viens vien klients. Ja tomēr neizdodas saglabāt laulību vai mīlestību, tad nekādā gadījumā nevajag izmantot melno maģiju. Arī biznesā meli un krāpšana veiksmi nenesīs. Ja veiksmes un panākumu trūkst, tad varbūt vajadzīga kodēšana, bet, ja apkārt ir daudz skauģu, tad nepieciešama enerģētiskā aizsardzība. To visu var saņemt tieši šajā salonā.


Zīlēšanas salonā "Atēna Pallāda" piedāvā visdažādākos zīlēšanas veidus: zīlēšanu ar kārtīm, kafijas biezumos, ar svecēm, baltās mīlas maģijas visus veidus, kodēšanu veiksmei un panākumiem, izveidot biznesa prognozi, veikt enerģētisko aizsardzību, izmantojot dažādus akmeņus, talismanus un amuletus, palīdz noņemt lāstu.


Cilvēki, kuri uzsāk laulības dzīvi, var saņemt labklājību un aizsardzību ģimenei.

Lāstu noņemšana

Lāstu noņemšana - Zīlēšanas salons Atēna Pallāda

Pastāv viedoklis – ja veicas mīlestībā, tad veiksme pavadīs arī citās jomās, pietiks spēka tikt galā ar jebkuru problēmu, arī ar tādu, kas dažkārt šķiet neatrisināma. Pat no bezcerīgas situācijas var atrast izeju. Nav brīnums, ja cilvēki, cenšoties izkļūt no strupceļa, vēršas pie zīlniecēm. Un turklāt veiksmīgi. Galvenais – pa īstam gribēt savā dzīvē kaut ko mainīt, meklēt problēmas risinājumu un ticēt, ka viss jums izdosies. Zīlēšanas salonā "Atēna Pallāda" katrs var atrast profesionālu zīlnieci, kura sniegs nepieciešamo palīdzību.


Ir gadījumi, kad cilvēks atnāk uz salonu veselības problēmu dēļ, bet "Atēna Pallāda" darbinieces nosaka, ka pie visa vainīgs ir uzliktais lāsts. Viena no šobrīd izplatītākajām problēmām – no ārpuses saņemta negatīvā enerģija, kas izpaužas neapmierinātībā ar sevi, savu dzīvi, apkārt notiekošo. No rīta – slikts noskaņojums, pēc tam visu dienu neveicas. Šajā situācijā palīdzēs salona darbinieki, viņi atbrīvos no negatīvās enerģijas. Pirmā enerģētiskā tīrīšana ir visgrūtākā, bet sekojošās – vienkāršākas. Daudzi ir norūpējušies par tādu svarīgu dzīves sfēru kā mīlestība.


Situācijas mēdz būt visdažādākās: irst ģimene, izveidojies mīlas trijstūris, moka neziņa, kā nākotnē veidosies attiecības ar mīļoto, nelaimīga pirmā mīlestība...


Par laimi dzīvē ir jācīnās, nevar to gaidīt, rokas klēpī saliekot – tā saviem klientiem saka salona zīlnieces. "Atēna Pallāda" jums noteikti palīdzēs saglabāt ģimeni, ja jūs laikus vērsīsieties šeit ar savu problēmu.